Испания вылетела с чемпионата мира (Фото:RFEF)

Украина избежала матча с Испанией в четвертьфинале после громкой сенсации на чемпионате мира по футзалу

Сборная Венесуэлы сенсационно победила Испанию со счетом 2:1 в 1/8 финала чемпионата мира по футзалу, который проходит в Узбекистане.

by · NV | nv.ua | Радіо NV | Новини України | Аналітика | Відео | НВ | · Подписаться

Венесуэла открыла счет на 13-й минуте, после точного удара Вильялобоса.

На 24-й минуте испанцы отыгрались усилиями Гомеса, однако за минуту до завершения встречи Карреньо вырвал для своей команды победу.

100 зірок Instagram: NV називає найпопулярніших українців інтернету

Читайте про це в журналі NV №5, що можна придбати тут

Топ-50 найбільших приватних інвесторів України за час великої війни

Ми – як той гладіатор на арені, що думає, що усі погляди спрямовані на нього. Але більшість цікавиться тим, що відбувається в імператорській ложі
Віталій Портников, публіцист

Повне інтерв’ю з ним читайте в журналі NV №5, що можна придбати тут

Моя фінансова історія не залежить від боксу вже після першого бою з Ентоні Джошуа
Олександр Усик, перший абсолютний чемпіон світу у важкій вазі в історії українського боксу

Таким образом, Венесуэла стала соперником Украины в четвертьфинале турнира. Матч состоится 29 сентября в 18:00

Испания — Венесуэла 1:2
Голы: Гомес, 24 — Вильялобос, 13, Карреньо, 39

Накануне Украина стала четвертьфиналистом чемпионата мира, обыграв Нидерланды (3:1).